Po raz kolejny pragniemy podzielić się z Państwem sukcesami naszych przedszkolaków. Tym razem, wzięliśmy udział w konkursie plastycznym „Wesołe walentynki” organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole ABC.
Wśród wygranych jest aż pięciu laureatów:)

W kategorii 3-latki:
II miejsce zajęła Ala Bownik z grupy Dzwoneczki, praca wykonana została pod kierunkiem Pani Karoliny Deptuły.
III miejsce zajął Mateusz Borawski z grupy Dzwoneczki, praca wykonana została pod kierunkiem Pani Kingi Frydrych.

W kategorii 4-latki:
Wyróżnienie dla Mirka Szmigrockiego z grupy Nutki, praca wykonana pod kierunkiem Pani Emilii Słomczyńskiej.

W kategorii 5/6-latki:
II miejsce zajęła Natalia Szulc z grupy Muzykanci B, praca została wykonana pod kierunkiem Pani Wioletty Włodarczyk
III miejsce zajęła Maryla Pugacz-Muraszkiewicz z grupy Muzykanci A, praca wykonana pod kierunkiem Pani Moniki Prusik.

Dzieciom oraz wychowawcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :)

Zobacz prace
Zobacz zdjęcie