8.05.2014 r. grupa Muzykanci „B” (5-latki) wzięła udział w IX Warszawskim Turnieju Tańca „Tańczące Brzdące”, który odbył się w teatrze Palladium. Tegoroczna edycja turnieju została zorganizowana w ramach obchodów X Rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Turniej został objęty honorowym patronatem Pani Prezydent m.st. Warszawy, Mazowieckiego Kuratora Oświaty, a także Rzecznika Praw Dziecka.
Nasi przedszkolacy przepięknie i dostojnie zatańczyli walca wiedeńskiego za co otrzymali medale oraz wspólną maskotkę gąsieniczkę ( Syriusza- maskotka Unii Europejskiej). Przedszkole zaś, otrzymało dyplom oraz statuetkę.
Serdecznie dziękujemy nauczycielom i dzieciom za przygotowanie oraz udział w występach i życzymy dalszych, nie tylko tanecznych, sukcesów!!!

Zobacz dyplom
Zobacz statuetkę