Z radością przekazujemy Państwu nowinę o kolejnym przedszkolnym sukcesie plastycznym. Otóż w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Serce z krajobrazem” organizowanym przez Przedszkole nr. 5 Weseli Sportowcy w Luboniu. II miejsce zajęła Maja Dobrzyńska – Kobylec oraz III miejsce Natalka Szulc. Ponadto Oliwka Zychowicz i Luizka Dobrowolska otrzymały dyplomy za udział w konkursie. W konkursie tym brali również udział nauczyciele i także zajęli zaszczytne miejsca. I miejsce w kategorii nauczyciele zdobyła p. Karolina Deptuła oraz III miejsce p. Wioletta Włodarczyk. Dyplomy za udział w konkursie otrzymały p. Ewa Skoczek, p. Agnieszka Mroczkowska. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcą i życzymy dalszych sukcesów :)