Z nieukrywaną radością chcemy podzielić się z Państwem sukcesem grupy Półnutki, która zdobyła Wyróżnienie w przeglądzie teatralnym EFKA. Przegląd odbył się w ubiegły piątek tj. 17 kwietnia br. i organizowany był przez Ośrodek Kultury w Piasecznie. Dzieci wystąpiły z przedstawieniem pt. „Królewna Nerwuska”.
Ponadto Jury postanowiło przyznać wyróżnienie dla naszej małej aktorki Michaliny Gontarek za rolę damy dworu. Przedszkolaki dostały również Wyróżnienie za piękną scenografię i kostiumy, a także taniec, śpiew i pracę zbiorową.
Wielkie słowa uznania dla p. Wioli Włodarczyk za mistrzowskie przygotowanie dzieci oraz realizację przedstawienia!
Podziękowania należą się również p. Juli Staśkiewicz za oprawę muzyczną jak również p. Oksanie Prusiel za piękną scenografię, która zachwyciła Jury.
Jeszcze raz serdecznie wszystkim gratulujemy!!!

Zobacz filmik