Po raz kolejny dzieci z naszego Przedszkola wzięły udział w Turnieju "Tańczące Brzdące” w teatrze Palladium. Była to wyjątkowa, bo dziesiąta odsłona tego wspaniałego turnieju, więc i my czuliśmy się wyjątkowo. Półnutki zaprezentowały układ taneczny hip-hop do utworu „Men is Black”. Duża scena, reflektory, mnóstwo robionych zdjęć i ogromna widownia nie była problemem dla naszych tancerzy. Turniej tańca oklaskiwało wielu znakomitych gości, m.in. Michał Piróg, znany tancerz i choreograf. Dzieci za udział otrzymały medale oraz drobne upominki, natomiast Nasze Przedszkole wzbogaciło się o kolejny dyplom oraz statuetkę.
Ogromne podziękowania należą się również nauczycielom, którzy włożyli dużo pracy w tak perfekcyjne przygotowanie dzieci do występu.
Spisali się znakomicie!

Zobacz filmik