Za nami kolejna edycja konkursu pt. „ Moja Przygoda z Nutką”.
Na konkurs wpłynęło w terminie 24 prace. Były one bardzo pomysłowe i wykonane z niezwykłą starannością o dbałością o szczegóły.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jak kreatywni byli wszyscy autorzy prac konkursowych :)
Otrzymane dzieła są dla nas ważną informacją zwrotną od dzieci: największym powodzeniem cieszą się zabawy na placu zabaw, występ Rodziców w Teatrze, wycieczki na kort tenisowy, na halę wspinaczkową, ogrodu botanicznego czy też parku Warrior Extreme, zajęcia otwarte z rodzicami, spotkania ze sportowcami.

Po długich obradach komisja wyłoniła zwycięskie prace konkursowe w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii dzieci młodszych:
I miejsce: Szymon Walczuk
II miejsce: Lidia Frankowska
III miejsce: Nikola Gąsiorowska
Wyróżnienia: Aleksandra Łucka, Hanna Tomczak, Wiktoria Kawecka

W kategorii dzieci starszych:
I miejsce: Zuzanna Dudek, Adam Cybulski, Ali Isik
II miejsce: Klaudia Gawrońska, Zuzanna Smolińska, Ewa Łubińska
III miejsce: Oliwia Jaworska, Waleria Kołkowska, Zofia Łuczak
Wyróżnienia: Oliwia Dolny, Julia Niewińska, Piotr Figat, Oliwia Zychowicz, Wiktoria Zychowicz, Helena Leja, Maciej Kaczorowski, Maja Gomułka, Zuzanna Michalska, Radosław Łucka

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji już za rok.

Zobacz prace